Nietypowe kubki na szczoteczki

Niby szczegół, a cieszy. Zwłaszcza że pojemnik na szczoteczki nie musi być nudnym, plastikowym kubkiem który brudzi się zaskakująco szybko i trzeba go czyścić, ale ciekawym akcentem w nowoczesnej łazience.

Dla dzieci

Zacznijmy od odbiorców wśród których szczoteczki i pasty nie cieszą się wielka popularnością. Pomyśl tylko o ile łatwiej będzie Ci przekonać dzieci do codziennego szorowania jeśli ich szczoteczki będa trzymane przez bohatera ich ulubionej kreskówki. Licencjonowane produkty to nie wszystko, w sklepach znajdziesz prawdziwe zatrzęsienie kolorów, wzorów i kształtów, niektóre z nich mogą być inspiracją jak zachęcić pociechy do szczotkowania. Czy będzie to codzienna walka o odzyskanie narzędzia z rąk robota, czy też szczotka trafia na noc w bezpieczne schronienie.

 nietypowy kształt

Niecodzienne kształty

Projektanci prześcigają się w tworzeniu niecodziennych i zabawnych modeli które przykują naszą uwagą. Co powiesz na trawiastą podkładkę, zaprojektowaną przez Theę Yuzyk dla Umbra.com, w której źdzbła możesz włożyć nie tylko szczoteczkę, ale także maszynkę do golenia? Sprawdź także wersje z zamontowanym kubkiem, znajdziesz i taka która wygląda jak motor z koszykiem. Bardzo popularnym egzemplarzem jest także porcelanowy duży ząb „Tootbrush tooth holder”, w którego dziurach możesz ukryć przybory które ustrzegą cię przed ubytkami w Twoich własnych perełkach. Na stronach z designem użytkowym znajdziesz multum pomysłów, niektóre z nich bardzo awangardowe w swej konstrukcji. Zalecamy także wizytę w marketach z sekcją łazienkową, znajdziesz tam wiele elganckich i estetycznych rozwiązań.

 gumowa podkładka

Do zawieszenia

Osobną kwestią pozostaje gdzie ustawimy nasze szczoteczki, bo nie muszą one po prostu stać koło lustra. Znajdziesz wiele przylepianych lub przyczepianych wersji, także takie które mogą trafić na lustro. W sklepach znajdziesz także modele przypominające rzędy wieszaków, które idealnie nadają się na powieszenie pod prysznicem. Takie wersje utrzymają nie tylko szczoteczki, ale także maszynki do golenia i nożyczki do paznokci, są również łatwe w czyszczeniu. Jeśli jednak nie chcesz mieszać jednego z drugim, zalecamy zaopatrzenie się w plastikową osłonkę, która utrzyma wszystko higienicznie czyste.

Pamiętaj żeby szukać modelu w którym bez problemu sięgniesz do dna pojemnika, ponieważ ulega one szybkiemu zabrudzeniu i należy je regularnie myć.

źródło zdjęć: stockvault.com, materiały producenta


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *